Масована атака росії: ППО збила 70 ракет, є влучання в 15 об‘єктів енергетичної інфраструктуриЗаступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що з 90 російських ракет 70 були збиті силами ППО, але через влучання понад 7 мільйонів абонентів зараз знаходяться без світла.

«Ворог випустив по Україні більше 90 ракет. Більше 70 їх було збито силами ППО. За це дякуємо нашим Збройним силам. Але все ж таки були влучання – постраждало близько 15 енергетичних об‘єктів в різних областях», – зазначив Тимошенко.

За його словами, через влучання є відключення світла у Києві, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Полтавський, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівських областях.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: На Чернігівщині застосовано спеціальні графіки аварійних відключень, – Обленерго

Загалом понад 7 мільйонів абонентів без світла.

«Наші енергетики разом з ДСНС роблять все, щоб якнайшвидше підключити енергопостачання, де це можна зробити», – зазначив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, за даними Повітряних сил ЗСУ російські війська випустили по Україні близько 100 ракет, таким чином перевищивши масований ракетний удар 10 жовтня, коли окупанти спрямували на Україну 84 ракети.

Вдень 15 листопада ракетних ударів було завдано по Києву, Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Львівській, а також Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській і Харківській областях.

Сили ППО працювали у Києві, в Чернігівській, Полтавській, Вінницькій, Сумській та Житомирській областях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW