Дитячий фонд ООН спільно з партнерами відкрив конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFTПрограма UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах.

UPSHIFT надає підліткам та молоді можливість пройти тренінги та отримати навички 21 століття, створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їх впровадження і таким чином стати справжніми супергероями змін.

Хто може взяти участь у відборі?

До участі в UPSHIFT запрошуються командиз 3-5 учасників віком від 14 до 24 років, які знаходяться у Житомирській області та прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми.

Що потрібно для участі у відборі?

  • сформувати команду з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років;
  • визначити тімліда, який буде вести комунікацію від імені команди та який/яка заповнить форму для відбору;
  • визначити для себе та описати в анкеті проблему вашої школи/громади/міста, яка вас турбує і яку ви хочете вирішити. На етапі подачі заявки не потрібно мати готове рішення або проєкт - зосередьтеся саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які ви хочете подолати, а в процесі роботи в UPSHIFT ви зможете знайти інноваційне рішення для цієї проблеми;
  • заповнити форму для реєстрації до 20 листопада тут.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Джерело: Житомирська міська рада

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з партнерами відкрив конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW