12 таунхаусів від Фінляндії: в Ірпені будують нове модульне містечкоВ Ірпені розпочали будівництво нового модульного містечка на території колишнього санаторію "Ластівка".

Про це повідомили в Ірпінській міськраді.

Зазначається, що Фінляндія надала 12 таунхаусів по 3 квартири в кожному, а це 36 квартир. Польща забезпечує житло нашим громадянам для спорудження 240 квартир. Загалом у модульному містечку на "Ластівці" буде 276 квартир для ірпінчан, які втратили своє житло внаслідок російської агресії.

12 таунхаусів від Фінляндії: в Ірпені будують нове модульне містечко, фото-1

За словами міського голови Ірпеня Олександра Маркушина, це найбільший проект в Україні по забезпеченню соціальним житлом постраждалих громадян.

12 таунхаусів від Фінляндії: в Ірпені будують нове модульне містечко, фото-2

Він додав, що проєкт став можливим завдяки співпраці Міністерства розвитку громад та територій і особисто Міністра Олексія Чернишова, уряду Польщі, уряду і посольства Фінляндії та Ірпінської громади.

Раніше ми розповідал, що на Київщині відкрили ще одне, вже дванадцяте, модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб та тих, чиї будинки були зруйновані внаслідок бойових дій.

Також писали, що на відновлення стадіону в Ірпені на Київщині вталійський футбольний клуб "Мілан" виділяє 150 тисяч євро.

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW