Прем'єр-міністр Денис Шмигаль відкрив на Буковині пункт пропуску через держкордонВідсьогодні запрацював перший з часів відновлення незалежності України автомобільний пункт пропуску «Красноїльськ».

Цей ПП (пункт пропуску) полегшить для громадян перетин кордону, створить додаткові робочі місця, а також розвантажить єдиний на Буковині ПП на кордоні з Румунією - Порубне, на якому черга з вантажівок інколи сягала десятків кілометрів.

За добу «Красноїльськ» зможе пропускати 2000 людей, 10 автобусів та 490 автомобілів. З часом цей ПП буде повноцінним вантажним пунктом пропуску. Наразі із румунськими представниками проводяться обговорення стосовно створення необхідних інфраструктурних умов для автомобільного сполучення, зокрема і для вантажівок, які важать понад 3,5 т. 

Відкривали пункт пропуску Прем'єр-міністр УкраїниДенис Шмигаль та Прем'єр-міністр Румунії Ніколає Чуке.

На цьому хороші новини не закінчуються. Кирило Тимошенко, голова Офісу Президента, на своїй фейсбук-сторінці повідомляє, що на 85% готовий і міжнародний пункт пропуску «Дяківці», який також знаходиться на кордоні з Румунією. До кінця року роботи планують завершити. 

Вам також буде цікаво:

  • Коли у Чернівецькій області запрацює новий КПП "Красноїльськ"
  • 6500$ за виїзд до Румунії. Мешканець Чернівецького району хотів вивезти двох ухилянтів, але піде під суд
  • Двоє жителів Буковини призовного віку намагалися перетнути державний кордон з підробленими документами

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW