Броварські спортсмени вибороли чотири медалі на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Наприкінці минулого тижня, 4 – 5 листопада, столиця Болгарії, місто Софія, приймала чемпіонат Європи (молодь, юніори, юнаки) з кіокушинкай карате у розділах «куміте», «ката» та «командні ката».

В турнірі взяли участь 502 учасники з 22 країн європейського континенту. Україну представляло 79 спортсменів із різних регіонів нашої держави.

Були представлені й майстри карате із Броварської громади. В складі національної команди за перемогу боролися вихованці СК «Самурай» (президент Олександр Горбик) та СК «Спартанець» (Бровари – Броварський район, президент Сергій Опенько), які представляють Броварську міську федерацію кіокушинкай карате.

Українська збірна посіла друге загальнокомандне місце, здобувши 40 медалей найвищого ґатунку: 8 золотих, 12 срібних та 20 бронзових.

Свій вагомий внесок зробили і наші земляки, пише Броварська міська рада.

СК «Самурай» - Максим Тютюнніков посів друге місце у ваговій категорії до 80кг (куміте, юніори). Він провів 4 поєдинки, три з яких виграв по оцінкам.

Решта, а саме Коваленко Вікторія, Грабовецький Нікіта, Порошина Ярослава, Сірик Андрій зупинились на стадії чвертьфінальних боїв.

Спортивний клуб «Спартанець»:

- 1 місце – броварчанка Анастасія Нестеренко (молодь «куміте» понад 65,0 кг);

- 2 місце (в розділі куміте) – броварчанин Денис Ладошкін, який до речі розпочинав свою спортивну кар’єру як хокеїст, навчаючись «азам хокею» в ХК «ДЮСШ «Білий Барс»;

- 3 місце (куміте, уваговій категорії 75+ кг) – Мирослав Омельченко (Зазимська територіальна громада).

«Вітаємо наших спортсменів та їх наставників, Олександра Горбика й Сергія Опенька та бажаємо подальших успіхів», - привітали переможців у міськраді.