На Вінниччині збирають одяг для переселенців та малозабезпечених родинВолонтер з Козятина Сергій Сиваківський паралельно зі своїм основним волонтерським напрямком – це пошив одягу трансформеру для поранених бійців, вирішив втілити ще один благодійний проект – це збір та безкоштовна передача одягу і взуття для ВПО та малозабезпеченим родинам.

«Те, що для нас можливо здається зайвим, для когось-розкіш. Ми збираємо одяг та взуття, які в гарному стані для дітей і дорослих. Благодійники зможуть упакувати та відправити одяг та взуття безкоштовно. Проект «Нова Пошта Гуманітаріан» щомісяця виділятиме певну суму на оплату цієї вартості. Доставлені посилки я передаватиму до нашого Центру гуманітарної допомоги, який знаходиться в Будинку культури», - розповідає Сергій Сиваківський.

В Центрі гуманітарної допомоги одяг відсортують. Люди зможуть безкоштовно його перебрати та отримати.

«Я вже звернувся до своїх сусідів, мешканців села Гатне та жителів села Гатне (передмістя Києва). Понад десяток родин зголосились допомогти. Перше відправлення вже передано», - говорить Сергій Сиваківський.

Якщо хтось має бажання допомогти та надіслати речі – радимо звертатися ТУТ.

Нагадаємо, що на на Вінниччині волонтери шиють спеціальний одяг - трансформер для поранених військовослужбовців. Він з натуральної тканини, зручний, його можна одягнути при будь-яких видах травм та поранень, навіть на лежачих пацієнтів. Ініціював і зорганізував таку потрібну справу волонтер Сергій Сиваківський.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW