путін розповів, скільки мобілізованих відправив на "могилізацію" в УкраїнуРосійський диктатор володимир путін заявив, що близько 50 тисяч мобілізованих російських військових беруть участь у бойових діях проти України.

На зустрічі з губернатором Тверської області Ігорем Руденем путін сказав, що загалом близько 80 тисяч мобілізованих перебувають на війні РФ проти України, повідомляє Медуза.

"Близько 80 тисяч мобілізованих громадян зараз перебувають "в зоні проведення спеціальної операції", з них близько 50 тисяч беруть участь у бойових діях", - заявив він.

При цьому цієї зими в Росії може початися друга хвиля мобілізації, незважаючи на запевнення Кремля в тому, що мобілізацію завершено, повідомляє видання Верстка з посиланням на джерела.

Представники російської влади, включаючи міністра оборони Шойгу та кремлівського диктатора, наприкінці жовтня заявили про «закінчення мобілізаційних заходів». За їхніми словами, в армію призвано 300 тисяч осіб, і нових призовів не буде. Однак указ про оголошення мобілізації не скасовано.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW