Як закінчитися війна в Україні: шість можливих сценаріївВ американській розвідці вважають, що українські військові мають можливість досягти успіхів проти російської армії протягом наступних шести тижнів, якщо вони зможуть продовжити свій наступ на півдні та північному сході до того, як зима змусить армії зробити паузу. Це буде перегрупування, тому що путін не покине своїх "імператорських" ідей, доки з ним щось не трапиться.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Insider.

Шість можливих сценаріїв розвитку російсько-української війни:

1. Припинення вогню. Якщо бої зайдуть у глухий кут, росія та Україна можуть домовитися про тимчасове перемирʼя. Такий сценарій відбувся між першою та другою чеченськими війнами. За такого сценарію путін сподіватиметься на втрату інтересу до України з боку союзників під час перемирʼя.

2. Мирна угода. Цей варіант розвитку подій можливий, якщо путін отримає щось, що зможе вважати перемогою ― наприклад, частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

3. Перемога рф. Оскільки Україна продемонструвала здатність зупинити просування росіян, цей сценарій є малоймовірним. Для путіна перемога може виглядати радше як мирна угода, яка віддасть їй більше територій, ніж та мала до 24 лютого.

4. Перемога України. Навряд чи путін повністю виведе війська із захоплених територій, тому повний відступ рф можливий, лише якщо путін помре або його буде усунуто.

5. Довготривала війна. Деякі війни можуть тривати роками без припинення вогню. Наразі є ознаки того, що фронт буде заморожено взимку, а активні бойові дії поновляться навесні. Однак скільки війна триватиме після цього ― невідомо.

6. Ядерна війна та/або третя світова. Вірогідність застосування росією ядерної зброї невисока, адже для путіна цей крок нестиме більше ризиків, ніж здобутків. Досі невідомо, що могло б переконати НАТО вступити у конфлікт, адже це може спричинити світову війну.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW