7 листопада у декількох громадах Львівщини стартував опалювальний сезонМешканці 4 громад на Львівщині отримають опалення 7 листопада. 

З понеділка, 7 листопада, опалбвальний сезон почався у 4 громадах на Львівщині. Мова йде про Рава-Руську, Мостиську, Яворівську та Дрогобицьку громади. Таке рішення прийняли органи місцевого самоврядування.  

У Рава-Руській міській раді рекомендували керівникам комунальних підприємств, керівникам структурних підрозділів соціальної сфери: охорони здоров’я, освіти, культури забезпечити опалення відповідно до нормативного температурного режиму. 

Про початок опалювального сезону повідомили і в Мостиській громаді. Розпорядження підписав міський голова Мирослава Пельц.

З 7 листопада опалювальний сезон стартував у Яворівській громаді. Відповідне розпорядження підписав Яворівський міський голова Ігор Грабовський. У дошкільних навчальних закладах та закладах охорони здоров'я опалення увімкнули ще 20 жовтня. 

З 7 листопада подадуть тепло у бюджетні та комунальні установи й організації Дрогобицької територіальної громади. Також тепло отримають мешканці, які користується послугами центрального опалення.

Перш за все, тепло отримають дитячі садочки, школи, лікарні та поліклініки міста й територіальної громади. Згодом, упродовж 4-5 днів, теплопостачанням планують дати у житлові квартали міста.

"Паралельно, теплову енергію буде подано і споживачам осучаснених котелень, які працюють на альтернативних видах палива — твердопаливних котлах на трісці. Мова йде про котельні на вулиці Б. Лепкого, Індустріальній та Шептицького", — розповідають у міськраді.

Там додають, що для бюджетних споживачів теплової енергії твердопаливних котелень вартість тепла на 10 % буде нижчою, ніж для інших споживачів.

Читайте також: Мікрогранти для бізнесу, переселенці та відключення світла: новини Львівщини станом на ранок 7 листопадаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW