Старинні двері відреставрують та повернуть на місце: на тлі скандалу в Тернополі навколо дверей Заставний обіцяв їх повернути назадНа тлі скандалу у Тернополі навколо старинних дверей їх повернуть назад. Ресторатор Петро Заставний написав офіційну позицію щодо старовинних дверей на вулиці Кульчицької.

Раніше,  двері замінили на пластикові у зв’язку з відкриттям нового магазину одягу його дружини. Свою позицію Петро написав у Фейсбук.

Як повідомив Петро він з дружиною хочеме поставити крапку щодо ситуації зі старовинними дверима по вул. Кульчицької 5 у Тернополі, оскільки кількість неправдивої інформації щодо цієї ситуації стає все більше.

"Почнемо з того, що ці двері ніхто не знищив. Хоча ця інформація поширюється дуже активно. Але це неправда. Двері є. Вони реальні. І ось Ми на фоні них. Ці старовинні двері ми відреставрували за свій рахунок вперше ще 7 років тому, так як всім серцем хотіли продовжити їм життя. І в нас це вийшло. Цього разу в нас точно такі ж плани – зняти раму, яка струхлявіла за десятки років, відреставрувати її, поновити певні механізми у дверях, та повернути їх назад. Зберегти ці двері – є не просто нашим бажанням, це наш обовʼязок як свідомих українців. Та й погодьтесь, вони просто неймовірно красиві! Нові двері – тимчасові, і вони виключно для того, щоб дати можливість бізнесу відкритись і функціонувати, допоки рама та двері будуть на реставрації. 1 як тільки процес реставрації закінчиться, двері повернуться на своє місце Це наша єдина офіційна позиція, а не ті, що ви могли читати десь у постах на фейсбуці”, – йдеться в дописі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW