На Миколаївщині українська авіація вдарила по опорному пункту рашистів, а бомбардувальники по скупченню ворожої технікиУкраїнські захисники продовжують боронити рідну землю від рашистів та нищити техніку, склади боєприпасів та скупчення окупантів на півдні країни. 

Як повідомляє Оперативне командування "Південь", минулої доби українською штурмовою та армійською авіацією відпрацьовано по опорному пункту та району зосередження ворожих сил та засобів в Баштанському і Бериславському районах, відповідно. А бомбардувальники і винищувачі працювали по скупченню ворожої техніки в районі Снігурівки, системах ворожої протиповітряної оборони в Херсонському районі.

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 140 вогневих завдань, в тому числі по району зосередження ворожої живої сили та техніки в Геройському і Раденську.

Встановлено, що за підсумками 255-ої бойової доби на нашому напрямі ворожу армію скорочено на 57 рашистів, 2 танки, 2 крупнокаліберні гаубиці, 3 одиниці авто-бронетехніки. Пошкоджено ще одну гармату-гаубицю і 2 автівки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW