У Одесі провели голосування за демонтаж пам’ятника Катерині ІІ: більшість одеситів та мер Труханов - «за»На платформі «Соціально активний громадянин» завершилося голосування одеситів щодо подальшої долі пам’ятника Засновникам Одеси (Катерині ІІ). Більшість одеситів, які взяли участь у голосуванні, підтримали ідею демонтажу пам’ятника із Катерининської площі. Підтримує демонтаж і діючий міський голова Одеси Геннадій Труханов. Про це він повідомив у дописі на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

-Переконаний, що результати вільного голосування на платформі «Соціально активний громадянин» будуть враховані депутатами міської ради, за якими залишається ухвалення остаточного рішення. Особисто я голосуватиму «За» демонтаж пам'ятника та перенесення його до парку Імперського та Радянського минулого, про ідею створення якого я розповідав кілька місяців тому, - написав Труханов.

Нагадаємо, у Полтаві історики та науковці закликали не демонтувати Монумент Слави, пам’ятники на місці відпочинку Петра І та коменданту Келіну.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW