ОК "Південь": рашистське військо скоротилось на 32 окупанти, 4 зенітних та артилерійських установки, 3 танки, 3 автівки, 3 склади з боєприпасами в Бериславському і Херсонському районахПро поточну оперативну обстановку на півдні Україні за підсумком 4 листопада повідомили в ОК "Південь":

У Південнобузькому операційному районі обстановка залишається складною, але контрольованою Силами оборони півдня.

Тривають активні бойові дії вздовж лінії зіткнення. Ворог зосереджує свої зусилля на веденні оборонних дій на зайнятих позиціях, наносить ракетно-артилерійські удари по наших підрозділах та населених пунктах, прилеглих до лінії розмежування протиборчих сил.

На Херсонщині окупанти продовжують підрив та розстріл всіх імовірних для використання плавзасобів, критично погіршуючи екологічну обстановку в регіоні.

Понад 50 підірваних ними суден наразі стікають пальним просто у водойми, в тому числі і вдаряючи по екосистемі.

Противник намагається відстежувати склад, стан та переміщення наших підрозділів шляхом ведення повітряної розвідки, з використанням безпілотних апаратів.

А по обіді, спрямував ударний безпілотний апарат типу «Ланцет-3» по наших позиціях в Бериславському районі.

Березнегуватську громаду Миколаївщини вдовж лінії фронту ворог продовжує тероризувати атаками. Сьогодні це були «Калібри» морського базування.

Незважаючи на відсутність ракетоносіїв на чергуванні, ворог підступно вивів одного фрегата в море для пуску ракет. Після виконання завдання він знов повернувся у базу.

Тим часом, обидві запущені ракети було знищено силами протиповітряної оборони.

Протягом дня ворог кілька разів атакував наші позиції штурмовою авіацією і ударним Ка-52.

Артилеристи та ракетники Сил оборони, протягом дня завдавали ударів по позиціях ворога та в районах зосередження ворожих сил. Виконано близько  170 вогневих завдань. 

Рашистське військо скоротилось на 32 окупанти, 4 зенітних та артилерійських установки, 3 танки, 3 автівки,  3 склади з боєприпасами в Бериславському і Херсонському районах.

В акваторії Чорного моря виконують завдання 7 кораблів та катерів ворожого недофлоту, які маневрують вздовж південно-західного узбережжя Криму. Носіїв крилатих ракет на чергуванні не зафіксовано. Але загроза застосування ракет, в тому числі з моря – залишається. Загроза дронових атак також цілком імовірна.

Будьте пильними, виваженими і свідомими. Бережіть себе і близьких, не наражайтесь на небезпеку, обирайте доцільні пріоритети.

А зараз він у нас єдиний – наша Перемога!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW