У Дніпрі на місяць перекриють рух транспорту по одному з проспектів5 листопада буде перекрито рух транспорту по просп. Мануйлівському. Курсувати автомобілі та автобуси там не зможуть приблизно до 2 грудня. Комунальники проводитимуть на цій ділянці ремонтні роботи.

Про це повідомляє сайт 056.

Комунальники вже розпочали ремонт дороги, яка проходить: просп. Мануйлівський - вул. Каруни - вул. Солончакова - вул. Вітчизняна - вул. Передова - шосе Полтавське. Тут замінили вже 1 000 кв. м асфальтового покриття. Ще близько 3 000 планують виконати до кінця листопада.

"Цю ділянку дороги ми ремонтуємо завдяки розпорядженню голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка. У ньому вказано, що ми маємо привести до ладу дороги, які суміщені з ділянками автомобільних доріг державного значення. Якраз ця ділянка дороги суміщена з трасою Н-31. Загалом до кінця року плануємо замінити близько 55 тисяч кв. м асфальтного покриття. Проте, на жаль, не всі дороги у Дніпрі ми можемо ремонтувати, адже інші ділянки не мають стосунку до доріг державного значення і на них діє постанова Кабміну № 590, яка забороняє фінансувати поточні, капітальні ремонти та будівництва", – зазначив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

Крім цього, на просп. Мануйлівському ремонтують аварійний колектор зливової каналізації. Його збудували ще за радянських часів і через низьку якість ґрунтів, високий рівень ґрунтових вод та неналежну підготовку основи колектор зазнав деяких пошкоджень та практично не працював. Комунальники замінюватимуть найбільш понівечену ділянку, аби відновити його роботу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW