В місті Біла Церква розпочато програму доконтактної профілактики ВІЛ-інфекціїВ місті Біла Церква розпочато програму доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції, фото-1

1 пігулка на день надійно захищає організм і знищує кожну вірусну клітину ВІЛ, яка потрапить до організму. За словами фахівців: "Краще попередити інфікування приймаючи, ніж приймаючи їх потім для підтримки імунітету".

Стратегію такої профілактики називають PrEP (англ. Pre-exposure prophylaxis), який ще називають ДКП або доконтактною профілактикою – це революційний та інноваційний метод профілактики ВІЛ. 

PrEP призначений для людей в ситуаціях та в періоди їхнього життя, коли вони можуть наражатися на високий ризик інфікування ВІЛ. Наприклад, це люди, які практикують ризиковану сексуальну поведінку, а також певні групи, що мають підвищений ризик інфікування ВІЛ.

Серед них – ВІЛ-негативні партнери ВІЛ-позитивних людей (такі пари називають дискордантними), чоловіки, що практикують секс з чоловіками та працівники/працівниці секс-індустрії. Під ризикованою сексуальною поведінкою мається на увазі часта зміна партнерів та/або використання презервативів не постійно та не з усіма сексуальними партнерами.

Як отримати PrEP?

Звернись до найближчого закладу охорони здоров'я та запитай про соціального працівника БО "100 відсотків життя. Київський регіон". Або звернись до свого сімейного лікаря.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW