"Вона носила під серцем хлопчика...": що відомо про вагітну, загиблу у Дніпрі від вибуху ракетиРосія продовжує здійснювати терор та завдавати ракетних ударів по всій території України. Внаслідок ударів по цивільних об'єктах гинуть люди. Так, 25жовтня у Дніпрі під час обстрілу російська ракета влучила в АЗС. Внаслідок цього загинула 25-річна Інна Оданець, яка була на восьмому місяці вагітності. Її чоловік Максим із важкими травмами потрапив до реанімації.

Про це розповідає "OBOZREVATEL".

Вчора, 27 жовтня, рідні та друзі поховали 25-річну Інну Оданець. Інна була на восьмому місяці вагітності. Разом із чоловіком Максимом вони чекали хлопчика, а офіцйно одружилась пара тиждень тому.

"Вона носила під серцем хлопчика...": що відомо про вагітну, загиблу у Дніпрі від вибуху ракети (ФОТО), фото-1

Життя дівчини обірвалось 25 жовтня приблизно о 21:30 у Дніпрі на АЗС. Інна та Максим на своїй "Таврії" заїхали заправитися. Вони вже виїжджали на дорогу, коли уламки російської ракети розірвалися поряд. Спалахнула величезна куля вогню, їхнє авто охопило полум'ям.

Максим встиг вискочити з палаючого автомобіля і намагався врятувати кохану, але не зміг. Його самого, пораненого, очевидець на своєму авто відвіз до лікарні. Лікарі вже провели кілька операцій Максиму, вилучили уламки. Він прийшов до тями, але про те, що Інни та їхньої дитини немає, рідні йому не говорять. Матір Максима, що він постійно питає "де моя Інночка, як моя Інна".

"Ми йому не сказали ще. Я не знаю, як він це переживе. Я не витримую цих питань. Усього тиждень – і вдівець",– плаче мама Максима.

"Вона носила під серцем хлопчика...": що відомо про вагітну, загиблу у Дніпрі від вибуху ракети (ФОТО), фото-2

Хотіла працювати з дітьми

Про Інну всі згадують, як про дуже добру дівчину, котра любила дітей.

"Вона була ніжною та ласкавою, колись хотіла стати моделлю. Її мама душі в ній не чула, переживала за неї, напевно, навіть більше, ніж за старшу сестру", – каже знайома.

Останнім часом Інна працювала у розважальному центрі. А раніше була заступником директора у взуттєвому магазині.

"Вона носила під серцем хлопчика...": що відомо про вагітну, загиблу у Дніпрі від вибуху ракети (ФОТО), фото-3

"Інна – це маленька дівчинка, яка готувалася стати мамою. На жаль, цього вже не станеться. Я на роботі всіх своїх підлеглих називаю дітьми. Я як мама, яка намагається захистити своїх дітей від негараздів. Інна якось теж потрапила під моє крило.Коли я вперше її побачила, вона справді була схожа на пташеня. Маленька, мила, завжди з посмішкою. В її очах була надія і невеликий страх, адже вона мала стати моєю правою рукою.

Усі бояться, коли починають щось нове, вона була винятком. Її треба було лише трохи підштовхнути, повірити у неї. Не все виходило з першого разу, але вона старалася та прагнула. І єдине, що з нею було незмінно, – це її усмішка", – розповідає директорка магазину Олена Юрик.

Олена згадує, що Інна справді дуже любила дітей та дуже хотіла з ними працювати.

"Коли їй запропонували піти працювати в дитячий центр, вона дуже боялася, що засмутить мене, коли розповість про звільнення. Настільки боялася, що плакала, коли говорила про це. Але ж ми знаємо, що діти виростають і вирушають за своєю мрією, а ми тільки спостерігаємо за ними. Дуже шкода, що вона сама не зможе пережити цих почуттів", – каже Олена.

Також під час вибуху загинув співробітник АЗС Дмитро Колот. Він був оператором мийки самообслуговування.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW