Двох нардепів, пов'язаних з Одесою, пропонують вигнати з Верховної РадиУ канцелярії Верховної Ради України зареєстровані два проєкта постанов про дострокове припинення повноважень народними депутатами України Ігорем Васильковським та Вадимом Рабіновичем.

Відповідні документи оприлюднені на сайті парламенту.

 Зареєстрував проєкти народний депутат Сергій Кальченко. В поданнях йдеться про народного депутата Ігоря Васильковського ("Слуга народу") та народного обранця Вадима Рабіновича. Їхні повноваження колегам пропонується припинити через позбавлення обох нардепів громадянства України.

Двох нардепів, пов'язаних з Одесою, пропонують вигнати з Верховної Ради, фото-1Двох нардепів, пов'язаних з Одесою, пропонують вигнати з Верховної Ради, фото-2

Обидва народні депутати пов'язані з Одеською областю.  Ігор Васильковський народився в Одесі та обраний в парламент від виборчого округу №139, (м. Южне, частина Суворовського району м. Одеси, колишні Великомихайлівський, Захарівський, Роздільнянський райони, частина Біляївського, та частина колишнього Лиманського району).

Двох нардепів, пов'язаних з Одесою, пропонують вигнати з Верховної Ради, фото-3

Вадим Рабінович входив до складу забороненої ОПЗЖ, але зараз є позафракційним. Він балотувався й був обраний депутатом Одеської обласної ради 2020 році, втім вирішив залишитися народним депутатом.

Двох нардепів, пов'язаних з Одесою, пропонують вигнати з Верховної Ради, фото-4

Повноваження народного депутата припиняються достроково у разі:

  • особистої письмової заяви про складення депутатських повноважень;
  • набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;
  • визнання його судом недієздатним або безвісно відсутнім;
  • припинення його громадянства або виїзду на постійне проживання за межі України;
  • смерті.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW