Навіщо на Букові поліція посилила патрулюванняУ зв’язку із віяловими відключеннями електроенергії поліцейські посилили патрулювання населених пунктів Чернівецької області. Дії правоохоронців спрямовані на безпечне пересування по неосвітлених вулицях і попередження зростання злочинності вночі.

З 26 жовтня на вулицях міст і сіл Чернівецької області з’явилися додаткові патрулі поліції. Правоохоронці стежать за порядком, дотриманням законності та перевіряють підозрілих осіб.

На території регіону комендантська година діє з опівночі до 5 години ранку. Виходячи на вулицю, беріть із собою документи, що посвідчують особу.

Зважаючи на відключення електроенергії та відсутність вуличного освітлення, подбайте, щоб на вашому одязі були світлоповертаючі елементи. Це зробить вас помітним на дорозі та дозволить водіям заздалегідь зменшити швидкість.

Водіїв закликають бути особливо пильними на дорозі в темну пору доби. Оберіть безпечну швидкість вашого транспортного засобу, щоб вчасно зреагувати на зміни дорожньої обстановки.

Людей просять з розумінням ставитися до вимушених незручностей і додаткових заходів безпеки.

Коментує: Кароліна МАРИШЕВА - начальник відділу комунікації ГУНП в Чернівецькій області

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW