Високопосадовець прокуратури за гроші «гарантував» оформлення групи інвалідності, для ухилення від мобілізації - ФОТОСлужба безпеки продовжує системно очищувати лави правоохоронних органів Україні від злочинних схем та їх організаторів. У ході слідчо-оперативних дій на шахрайських оборудках викрито заступника керівника однієї з обласних прокуратур.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Встановлено, що під час війни посадовець обіцяв місцевому жителю своє сприяння у «прискореній» процедурі оформлення ІІ групи інвалідності його батьку для ухилення останнього від мобілізації. Свою «послугу» прокурор оцінив у 7,5 тис. дол.

За даними слідства, отримані гроші він нібито мав передати голові комісії медико-соціальної експертизи для вирішення питання з «позачерговою» видачею відповідних документів.

Правоохоронці затримали прокурора після передачі всієї суми грошей.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

У межах кримінального провадження, розпочатого за:

- ч. 2 ст. 190 (шахрайство);

- ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушень.

Санкція статей передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW