Управління соцзахисту населення інтегрувалися з Дією. Які послуги доступні?Відтепер в усіх управліннях соцзахисту населення (УСЗН) доступна функція шерингу документів у застосунку Дія. Нею можна скористатися при оформленні допомоги для внутрішньо переміщених осіб та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю. 

Ви можете не брати з собою паперові документи, а поділитися цифровими копіями в Дії. Шеринг документів допоможе уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних у базу та пришвидшить обслуговування. 

Якими документами можна поділитися через Дію?

  • паспорт,
  • картка платника податків,
  • свідоцтво про народження дитини.

Щоб поділитися документом в управлінні соцзахисту населення, натисніть на потрібний документ → дайте працівнику зчитати номер під штрихкодом → підтвердьте запит на передачу цифрових копій.

Для зручності зібрали бізнеси та установи, де запроваджено шеринг через Дію, на одній сторінці https://paperless.diia.gov.ua/

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерством соціальної політики України. Шеринг документів в УСЗН став можливим завдяки інформаційним обмінам застосунку Дія та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Управління соцзахисту населення інтегрувалися з Дією. Які послуги доступні?, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW