Створюючи ілюзію, ніби "все пропало", окупанти готують Херсон до оборони, - БудановСтворюючи ілюзію, ніби "все пропало", окупанти готують Херсон до оборони.

Як пише сайт 0564.ua, це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило в інтерв'ю УП.

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно заяв окупаційної влади, що вони збираються "евакуювати" населення на лівий берег Дніпра, та щодо ситуації у Херсоні, Буданов зазначив:

– В багатьох аспектах це інформаційна операція і маніпуляція. Є певні факти. Наприклад, виводять "Промсвязьбанк", інші фінансові структури, які росіяни туди завели.

Причому як виводять – вивозять готівку, сервери, так звану окупаційну владу, переводять – саме переводять – всіх неходячих, важко поранених вивозять, намагаються якнайшвидше виписувати з лікарень тих, хто може ходити, і проводять цю шалену інформаційну кампанію, що "ми дбаємо про людей" і тому подібне. 

Тобто створюють ілюзію того, що все пропало. А разом з тим вони навпаки заводять туди нові військові підрозділи та готують вулиці міста до оборони. 

Тобто вони розуміють, що, якщо ми візьмемо хоча б контроль над каховською дамбою, яка єдина зараз транспортна артерія, що повноцінно функціонує, їм треба буде приймати дуже швидко рішення. 

Або дуже-дуже швидко покидати місто і виходити, або вони ризикують опинитися в тій ситуації, в якій раніше опинилися наші підрозділи в Маріуполі. Ситуація трошки інакша, але концептуально буде дуже схожа. 

І от розуміючи це все, вони готують підґрунтя, щоб, якщо буде потрібно, дуже швидко звідти вийти. Проте вони не готуються до виходу зараз, вони готуються до оборони.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW