На півдні ЗСУ виконали 130 вогневих завдань по російським агресорамСтаном на підсумок дня, 23 жовтня, обстановка в південнобузькій операційній зоні досить складна та динамічна, але контролюється Силами оборони.

як повідомляє ОК Південь, українські війська утримують займані позиції та наносять вогньове ураження противнику, з метою створення умов для подальших наступальних дій. 

Протягом бойового дня, суттєвих змін у стані, складі та положенні військ противника не відмічено. 

Противник продовжує вести активну оборону, намагається утримати зайняті рубежі та здійснювати вогневий вплив на характер дій наших військ. Застосовує авіацію, реактивну та ствольну артилерію, міномети і танки по наших позиціях і прилеглих територіальних громадах. 

Протягом бойового дня ворог 6 разів атакував авіацією наші позиції і вивільнені в жовтні населені пункти Бериславського району. 

Мінометний вогонь вів по прибережній смузі Очаківської громади. Без наших втрат. 

Підрозділи ракетно-артилерійських військ Сил оборони виконали 130 вогневих завдань за день. Отримано підтвердження, що так звана друга, а точніше довга армія світу знов зменшилась на 7 рашистів. Також знищено радіолокаційну станцію «Зоопарк-1».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW