На півдні підрозділи ракетно-артилерійських військ Сил оборони виконали 130 вогневих завдань за день, - ВІДЕООбстановка в Південнобузькій операційній зоні досить складна та динамічна, але контролюється Силами оборони. Наші війська утримують займані позиції та наносять вогньове ураження противнику, з метою створення умов для подальших наступальних дій.

Про оперативну обстановку на півдні України станом на вечір 23 жовтня 2022 повідомляє ОК "Південь".

Протягом бойового дня, суттєвих змін у стані, складі та положенні військ противника не відмічено. Ворог продовжує вести активну оборону, намагається утримати зайняті рубежі та здійснювати вогневий вплив на характер дій наших військ. Застосовує авіацію, реактивну та ствольну артилерію, міномети і танки по наших позиціях і прилеглих територіальних громадах.

Протягом бойового дня ворог 6 разів атакував авіацією наші позиції і вивільнені в жовтні населені пункти Бериславського району.

Мінометний вогонь вів по прибережній смузі Очаківської громади. Без наших втрат.

Підрозділи ракетно-артилерійських військ Сил оборони виконали 130 вогневих завдань за день. Отримано підтвердження, що так звана друга, а точніше довга армія світу знов зменшилась на 7 рашистів. Також радіолокаційній станції «Зоопарк-1»  наші бійці вкоротили віку на Херсонщині.

В Чорному морі загальна чисельність корабельного угруповання ворога становить  11 кораблів та катерів, у тому числі 3 великих десантних кораблі та 2 носія високоточних крилатих ракет із сумарним залпом – 16 «Калібрів». Не наважуються виходити зі своєї «зони комфорту» стримані міжнародними гарантіями забезпечення функціонування зернових коридорів, а також побоюванням наших засобів ураження.

На території придністровського регіону Республіки Молдова ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

Сили оборони продовжують виконувати завдання по звільненню нашої землі від рашистських окупантів.

"Не дозволяйте ворожим силам вводити вас в оману. Будьте пильними і свідомими, дотримуйтеся заходів безпеки і довіряйте силам оборони, які на сторожі вашої безпеки. Пам'ятайте про неприпустимість поширення інформації про дії, переміщення і розташування наших підрозділів", - йдеться у повідомленні військових.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW