Українська авіація відпрацювала 10 ударів по скупченню техніки рашистів і опорних пунктах в Бериславському і Баштанському районахУкраїнські захисники продовжують боронити рідну землю на півдні країни та ліквідовувати рашистів і їх техніку. 

Як повідомляє Оперативне командування "Південь", минулої доби під час атаки ворогом Нової Кам’янки і Трифонівки гелікоптерами, один зі штурмовиків уражено нашим зенітним ракетним підрозділом. Також зенітники збили ворожий безпілотник-розвідник типу "Орлан-10".

Українська авіація відпрацювала 10 ударів по скупченню техніки противника й опорних пунктах в Бериславському і Баштанському районах, по позиціях систем ворожої протиповітряної оборони – ще й в Каховському.

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 220 вогневих завдань. Забезпечено втрати ворога в кількості: 17 рашистів, реактивна система залпового вогню "Град", танк, міномет, 3 одиниці авто-бронетехніки та 3 склади боєприпасів в Бериславському районі. Пошкоджено ще 6 броньованих автівок і 2 міномети.

Остаточні втрати ворога дорозвідуються.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW