Путін опівночі "вводить воєнний стан" на окупованих територіях УкраїниРосійський президент путін  "вводить воєнний стан" на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської і Запорізької областей.

Про це заявив сьогодні сам путін під час засідання Радбезу, цитують російські ЗМІ.

"Мною підписано указ про введення воєнного стану в цих чотирьох суб'єктах Російської Федерації. Він негайно буде направлений на затвердження до Ради Федерації. Про ухвалене рішення проінформована і Державна Дума", - сказав путін.

Нелегітимний указ глави Кремля обіцяють "розглянути" у Раді Федерації в "найкоротший термін".

Згідно з "указом", передбачається, зокрема, посилення незаконного контролю цивільних на окупованих територіях, депортація громадян до російських регіонів, обмеження виїзду з окупованих областей, незаконний огляд транспорту, використання ЗМІ "для потреб оборони".

З указу випливає, що у прикордонних регіонах Росії (Краснодарський край, Білгородська, Брянська, Воронезька, Курська та Ростовська області), а також у Криму вводиться "середній рівень реагування".

Путін опівночі  "вводить воєнний стан" на окупованих територіях України, фото-1

Як повідомив сьогодні спикер Одесской ОВА Сергій Братчук, в Херсонській області мешканцям прийшли СМС, в яких закликають приготуватися до евакуації.

Путін опівночі  "вводить воєнний стан" на окупованих територіях України, фото-2

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW