У окупованому Донецьку абоненти "Феніксу" отримали СМС-повідомлення про євакуаціюУ окупованому Донецьку деякі абоненти "республіканського" оператора зв'язку "Фенікс" сьогодні, 19 жовтня, отримали повідомлення про евакуацію, які були призначені для мешканців частини окупованої Херсонської області.

Про це пишуть інформ-ресурси окупантів, цитуючи так зване "міністерство зв'язку ДНР".

«Дев'ятнадцятого жовтня 2022 року у зв'язку з технічними неполадками SMS-повідомлення про евакуацію отримали деякі жителі Донецька. Звертаємо увагу, що ці повідомлення призначені виключно для мешканців Херсонської області», - йдеться у повідомленні.

У окупованому Донецьку абоненти "Феніксу" отримали СМС-повідомлення про євакуацію, фото-1Раніше, 18 жовтня, так званий "віро губернатора" Херсонської області Володимир Сальдо оголосив про початок "організованого переміщення" жителів Бериславського, Білозерського, Снігурівського та Олександрівського "муніципалітетів" на лівий берег Дніпра. З сьогоднішнього дня окупанти на тиждень закрили в'їзд до регіону для цивільних осіб.

У окупованому Донецьку абоненти "Феніксу" отримали СМС-повідомлення про євакуацію, фото-2

У соцмережах пишуть, що у звʼязку з цими повідомленнями у деяких районах утворилися черги на автостоянках та до банкоматів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW