На Кам'янеччині закладам освіти рекомендують відтермінувати осінні канікулиВ департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації рекомендують школам відтермінувати осінній канікули.

Проте рішення щодо дати канікул ухвалюватимуть відділи освіти територіальних громад області або обласна адміністрація, якщо мова йде про заклади обласного підпорядкування.

Сьогодні наш департамент підготував листа до усіх голів територіальних громад і до керівників закладів освіти щодо того, аи по максимуму використати теплу пору року і продовжити навчання в очному або змішаному режимі, - акцентувала директорка департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк.

Тобто, ми рекомендуємо не оголошувати канікули в звичний період у жовтні, а відтермінувати їх до листопада або, може, навіть грудня.

З урахуванням того, що в січні-лютому прогнозують зниження температури повітря, закладам освіти також рекомендували розглянути питання щодо переходу на семестрову форму навчання.

Розглядають у департаменті й можливість переходу навчальних закладів на дистанційну.

Читайте також:"Частина Кам'янця-Подільського залишиться без води".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW