У деокупованому Лимані ексгумували тіла п'ятьох вбитих дітейПоліція Донецької області продовжує документувати злочини російської армії проти мирного населення на Донеччині.

У деокупованому Лимані поліція ексгумувала тіла п'ятьох вбитих дітей.

Про це повідомляє прессужба Національної 

"У Лимані поліція ексгумувала тіла 5 вбитих дітей. Чотирьох дітей слідчі виявили у масовому захороненні на кладовищі. Ще одного хлопчика мама поховала у власному дворі. Попередньо встановлено, що всі загинули від осколкових поранень внаслідок російських обстрілів", – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, поліцейські дістали зі стихійних могил дівчаток 2021, 2019 та 2008 років народження, та хлопчиків, народжених в 2011 та 2012 роках. Двоє найменших дівчат є сестричками. Після судово-медичної експертизи дітей перепоховають.

Зазначається, що слідчі дії в Лимані на місці найбільшого масового поховання в деокупованій частині Донеччини тривають два тижні. Також правоохоронці вилучають тіла з одиночних захоронень у дворах і на городах. Слідчо-оперативні групи працюють безперервно, розшукують і опитують рідних, встановлюють історію всіх загиблих.

Станом на ранок 18 жовтня загалом у Краматорському районі ексгумовано тіла 35 військовослужбовців ЗСУ та 131 цивільного мешканця.

Серед цивільних – 67 чоловіків, 56 жінок, 5 дітей, стать шістьох осіб не встановлено. Тривають заходи щодо ідентифікації померлих і встановлення причин їхньої смерті.

На визволених територіях виявлено 45 поховань, із них 33 – у Святогірську та 12 – у Лимані. Однак ці дані не є остаточними, оскільки щодня поліція отримує від мешканців інформацію про нові могили. Тільки за останні дні стало відомо про ще 17 таких захоронень.

Вам також буде цікаво:

  • "Розстрілювали людей просто на вулицях" - у прокуратурі розповіли про стан ексгумованих тіл після окупації росії у Святогірську та Лимані
  • “Я залишав місто маленьким, дуже комфортним, а прийшов - суцільна руїна”, - яким побачив звільнений Лиман його житель
  • У Лимані вже ексгумували тіла 35 військових та 152 цивільних

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW