Україна звільнила з полону ще 108 захисниць та викрадених цивільних жінокЧерговий масштабний обмін полоненими вдалося провести сьогодні, 17 жовтня. Українська сторона звільнила з полону 108 жінок.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, передає 061.

«Це був перший цілковито жіночий обмін. У полоні перебували мами та доньки, яких дуже чекали рідні. 37 евакуйованих з «Азовсталі», 11 офіцерів, 85 - рядових та сержантів. З них - 35 захисниць із ЗСУ, 32 - ВМС, 12 - ТРо, 8 - НГУ, включно з 2 із «Азову», 5 - ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних. Серед звільнених були дівчата, незаконно ув‘язнені в ордло, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення», - повідомив Єрмак.

Люди сиділи з 2019 року в псевдореспубліках за «надто проукраїнську позицію», яка виражалась в перевезенні гуманітарки для дітей-сиріт, надуманому «шпигунстві» та «тероризмі».

«Це був нервовий обмін. Надто багато деталей і моментів, які могли вплинути на процес, змінити його хід.При обмінах завжди багато ризиків, які треба прораховувати від моменту підготовки та під час самого процесу. Права на помилку немає. Є завдання Президента повернути всіх, і від чітких дій команди залежить, щоб наші люди були вдома.Я був впевнений у результаті, бо наш алгоритм дій добре прорахований, і обміном займається краща команда.Дякую за чудову роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими і всім причетним», - зазначив керівник ОП.

Зараз всі звільнені будуть проходити медичний огляд та реабілітацію, а потім матимуть можливість обійняти рідних

Нагадаємо, раніше ми писали історію Олександра Гуділіна, який перебуває в полоні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW