В Ромнах хотіла зареєструвати авто, а спіймалася з підробним посвідченням водіяЧерговий прикрий випадок стався у сервісному центрі МВС№ 5944 м. Ромни. Цього разу дівчина звернувся до вказаного сервісного центру МВС з метою перереєстраціїтранспортного засобу. І для підтвердження особи надала посвідчення водія, яке не відповідає державному зразку та не значиться в реєстрі. Звісно, про даний факт було поінформовано працівників поліції.

Сервісні центри МВС наголошують, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія вперше – це самостійно пройти процедуру отримання послуги в сервісному центрі МВС. Не довіряйте сумнівним джерелам. Державний сервіс завжди має домен “gov.ua”.Не купуйте фальшиві водійські документи. Пам’ятайте, за це передбачено кримінальну відповідальність.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW