Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО Контррозвідка СБУ провела ще одну спецоперацію у Харківській області, в результаті якої викрила та припинила діяльність агентурної мережі рф.

Зрадники діяли на замовлення російської військової розвідки (більш відомої, як гру) та мали широкий спектр завдань, інформує речник Управління СБ України в Харківській області Владислав Абдула.

Зокрема, викриті пособники ворога:

збирали та передавали інформацію про дислокацію Сил оборони України та військової техніки;займалися коригуванням і звітували про результати нанесення ракетно-артилерійських ударів рф по об’єктах України;«полювали» за ракетними системами HIMARS.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-1

За наявними даними, організаторами мережі є двоє мешканців Харківської області. Вони сформували пул інформаторів із кола своїх знайомих та друзів, яких використовували «в темну».

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-2

Зокрема, створили групи у месенджерах, в яких, маскуючись «побутовими розмовами», дізнавалися про результати «прильотів» по об’єктах, а також про пересування української військової техніки, її кількість та вид тощо.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-3

Обидва організатори погодилися на співпрацю з рф із ідеологічних міркувань та через обіцянки «високих посад» у разі окупації регіону. Також за кожну порцію інформації вони отримували грошову винагороду.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-4

Один із них на початку повномасштабного вторгнення перебрався на тимчасово окуповану територію і звідти продовжив свою підривну діяльність. І це при тому, що його син є військовослужбовцем ЗСУ та воює проти рашистів.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-5

Наразі СБУ затримала агента гру, який залишився на території, підконтрольній Україні. В результаті серії обшуків було отримано докази його злочинної співпраці з ворогом.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-6

Наразі слідчі СБУ оголосили йому про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-7

Триває робота зі встановлення всіх причетних до діяльності на шкоду державній безпеці України.

Полювали за ракетними системами HIMARS: СБУ знешкодила російську агентурну мережу на Харківщині, - ФОТО, фото-8

Заходи із викриття проводили співробітники Департаменту контррозвідки СБУ спільно зі слідчими Управління Служби безпеки у Харківській області за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW