Нашими підрозділами закріплено успіх із звільнення 5 населених пунктів на Херсонщині, там тривають стабілізаційні заходи, - ВІДЕООбстановка в Південнобузькій операційній зоні залишається напруженою, але контрольованою. Силами оборони продовжується вогневе ураження резервів противника, порушення його системи управління, та логістичного забезпечення.

Про оперативну обстановку на півдні України станом на вечір 11 жовтня повідомляє ОК "Південь".

Підрозділи окупаційних військ зосереджують основні зусилля на утриманні захоплених територій та стримані наших наступальних дій. Незважаючи на це, нашими підрозділами закріплено успіх із звільнення Нововасилівки, Новогригорівки, Нової Кам’янки, Трифонівки та Червоного в Бериславському районі. Там тривають стабілізаційні заходи з реанімації соціальної та критичної інфраструктур.

Ворог посилено проводить повітряну розвідку, навколо 17 населених пунктів вздовж лінії фронту і на щойно вивільнених територіях. Продовжує обстріли наших позицій та тилових територій, не цурається й техногенного шантажу.

Ранком, під прикриттям масованого ракетного удару по всій Україні та, зокрема, й по південних регіонах, противник силами до взводу за підтримки танку намагався контратакувати наші позиції в районі Іщенки поблизу лісосмуг. Під вогневим ураженням зазнав втрат та ретирувався.

Двічі парами ударних К-52, двічі ударним дроном і ще раз парою штурмовиків Су-25 ворог атакував наші позиції. Без втрат.

Ще два рази парами штурмовиків Су-25 – атакував нещодавно вивільнені села на правому березі Дніпра.

Натомість наші нанесли 9 авіаційних ударів переважно армійською авіацією по районах зосередження живої сили, озброєння та техніки окупантів на Бериславщині і в Миколаївському районі.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано  300 вогневих завдань, за результатами яких знищено 23 рашисти, вантажний і броньований автомобіль, ударний БпЛА типу «Шахед», склад боєприпасів неподалік Дудчан, пункт управління та вузол зв’язку в районі Суханового. Суттєво пошкоджено 2 ворожі самохідні артилерійські установки «Гвоздика» та БТР.

В Чорному морі 12 ворожих  кораблів маневрують поблизу узбережжя Криму, з них 2 надводних носії “Калібрів” (а це 16 ракет) та 3 великих десантних кораблі.

У рамках міжнародних зобов’язань із забезпечення функціонування зернових коридорів, забезпечено вихід 11 та захід 4 суден до портів в Одеській області.

"Загроза ракетних ударів, дронів-камікадзе та обстрілів в зонах досяжності ворожою зброєю залишається надзвичайно актуальною", - попереджають військові і закликають дотримуватись норм та правил безпеки, не нехтувати попередженням про повітряну тривогу, ретельно перевіряти інформацію, щоб не ставати жертвами фейкових вкидів, не поширювати інформацію, що може зорієнтувати ворога в протидії Силам оборони.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW