Технічні паспорти вивісок у центрі Ужгорода розглянули на засіданні у міській радіТехнічні паспорти вивісок, що знаходяться у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода, надання висновків щодо паспортів опорядження фасадів  розглянули днями на засіданні Органу з питань охорони культурної спадщини.

12 технічних паспортів вивісок погодили. Через невідповідність порядку встановлення вивісок відмовили у погодженні 7 технічних паспортів вивісок, ще двох заявників запросять на чергове засідання Органу з питань охорони культурної спадщини, щоб розглянути технічні паспорти у їх присутності.

Розглянувши робочий проєкт «Реконструкція з розширенням будівлі гаражу під торговельну будівлю по пл. Корятовича, 7/5 в м. Ужгороді», рекомендували доопрацювати його, додавши візуалізацію об’єкта щодо вулиць та сусідніх будівель. Доопрацьований проєкт розглянуть на черговому засіданні Органу.

«Паспорт опорядження фасаду будівлі з вбудованими комерційними приміщеннями з окремими входами, по вул. Фединця, буд. 12 А, в м. Ужгороді» вирішили не рекомендувати до реалізації.

Інформує Ужгородська міська рада

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW