"27 000 грн зарплати на місяць": роботодавці терміново шукають людей, яким потрібна роботаВіддалена робота під час війни стала особливо актуальною. Аналітики ринку праці фіксують підвищений попит на низку спеціальностей. Кому ж із фрілансерів пропонують найвищі зарплати на сьогоднішній день.

Як інформує "Biz.today.ua", працювати віддалено можуть не лише айтішники, а й швачки, репетитори, адміністратори, бухгалтери, продажники та дизайнери.

За даними сервісу OLX, з березня по вересень серед топ пропозицій у категорії "дистанційну робота" опинилися такі сфери:

роздрібна торгівля, продаж, закупівля (9 825 тисяч оголошень), реклама, дизайн, PR (2 832 тисяч оголошень), освіта, переклад (2662 тисяч оголошень).

Серед найпопулярніших професій, фахівцям яких пропонують високі зарплати, виявилися менеджери з продажу.

Їхня середня зарплата у вересні становила 30 тисяч гривень.

Копірайтерам пропонують у середньому 27,5 тис. грн, адміністратори на "віддаленні" можуть отримувати близько 25 тис. грн, дизайнери – 22 000 грн, SMM-менеджери – від 17 500 гривень, залежно від обсягу роботи.

Дистанційна робота в Україні: які зарплати пропонують фрілансерам на топових вакансіях

Дистанційна робота в Україні: які зарплати пропонують фрілансерам на топових вакансіях

Репетитори можуть отримувати по 13000-15000 грн, даючи уроки у Skype або Zoom. Активний попит в останній місяць спостерігається і на операторів кол-центру.

Вони можуть заробляти за місяць по 27 000 грн. Бухгалтерам за роботу були готові платити від 11 тисяч гривень.

Менеджери інтернет-магазинів можуть заробляти в залежності від зайнятості від 15 000 грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW