Як обмежити використання електроенергії з 17:00: інструкція для українцівЧерез масований ракетний удар по Україні можливі віялові відключення електроенергії. Щоб уникнути цього споживачів закликали наскільки можна обмежити споживання електроенергії сьогодні з 17:00 до 22:00. 

Редакція надає інструкцію для українців. 

Власників рекламних конструкцій та вивісок закликають відсьогодні відмовитися від їх освітлення з 17:00 до 22:00, а також від роботи в цей час світлодіодних екранів та медіа фасадів.

Підприємців сфери торгівлі та побутового обслуговування також просимо вимикати освітлення вивісок та вітрин з 17:00. 

Також українців просять за можливості не використовувати енергозатратні прилади.

Допоможіть країні пережити критичні навантаження на електромережу!

Нагадаємо, що в ОП закликали усіх українців обмежити споживання електроенергії з 17:00 до 22:00. Цей заклик пов'язаний з наслідками ворожої масованої ракетної атаки.

Під прицілом ворога опинилися енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житомирщини, Кіровоградщини, загалом весь південь.

Це може вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень. Наприклад, лише в Київській області ППО збила шість ракет, але є потрапляння в ТЕЦ.

Профільні служби докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки обстрілів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW