Столична автошкола відмовилася навчати клієнта українською мовоюВ українському Києві клієнт автошколи "АвтоМаг" поскаржився на відмову обслуговувати його українською мовою.

Новину написав у Facebook медійник, випусковий редактор сайту "Нова українська школа" і project-менеджер ГО "Смарт Освіта" Олег Твердь.

- Записався на курси з водіння в "Автошколі МАГ". Виявляється, у них викладання тільки російською. На те, що я не хочу вчитися водінню російською, директорка Ірина відповіла хамством: "Успішного навчання на мове".

Тому:

1. Де в Києві (щось поблизу м. Печерська в ідеалі) можна піти на курси з водіння українською?

2. Скаргу про порушення прав споживача залишив на сайті Уповноваженого із захисту державної мови.

3. Що ще можу зробити, аби в "Автошколі МАГ" зрозуміли, що так робити не варто?UPD 2. Телефонувала до мене Ірина - вона директорка філіалу школи на Печерську. Перепросила за свої слова. Також до мене написала менеджерка іншого філіалу школи, перепросила за свою колегу і запропонувала навчатись у неї - писала українською.

UPD Щодо того, чи справді Ірина директорка. Я не знаю - це з її слів. Вона звʼязалась зі мною у вайбері після того, як я залишив заявку на сайті, - йдеться в дописі.

Як доказ своїх слів пан Олег надав скрін листування з автошколою.

Столична автошкола відмовилася навчати клієнта українською мовою, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW