"Можливий бунт і напад з Білорусі": Україна готується до реалізації віроломного сценаріюОлександр Лукашенко зараз вкрай розгублений через тиск президента рф Володимира путіна, який намагається втягнути Білорусь у війну з Україною.

Таку думку висловив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, пише УНІАН.

"У суб'єкта (Лукашенка) дуже великі проблеми на внутрішньому політичному ринку. Він не настільки сильний з точки зору легітимності, як він звик себе вважати, і як було до осені 20-го року. З іншого боку він перебуває під надзвичайним тиском Путіна. рф хоче від союзної держави отримати більш інтенсивної участі у війні, що загрожує для Білорусі різким обнуленням перспектив державності... і білоруси це розуміють, у тому числі й Лукашенко", – заявив він.

"Тому Лукашенко з одного боку перебуває у розгубленості, а з іншого боку – у пригніченому стані", – додав Подоляк.

Радник глави ОПУ підкреслив, що Україна тримає під контролем ситуацію на кордоні з Білоруссю, прекрасно розуміючи плани росії.

"На кордоні з Білоруссю в Україні сконцентровані сили оборони і проводяться військові навчання. І мінні поля є, і добре охороняється сам периметр кордону. Це все чітко контролюється.

Безумовно росія зараз намагається направити туди енну кількість мобілізованих, до 20-30 тисяч... якісь спроби вони можуть... бунт навіть внутрішній – один зі сценаріїв, який розглядається нами як цілком серйозний... що, наситивши військові частини Білорусі, росіяни спробують влаштувати бунт і перехопити у Лукашенка управління військовими", – зазначив Подоляк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW