Новоград отримав від Польщі рятувальне спорядженняПольща подарувала Новоград-Волинській міській територіальній громаді рятувальне спорядження. Передав гуманітарну допомогу польський Фонд міжнародної солідарності у партнерстві з BGK (Банком крайового господарства) при фінансуванні ЄС. Про це інформує Новоград-Волинська міська рада із посиланням на відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності.

« – Громада отримала у користування: 10 пар взуття, 10 комплектів рукавиць, 10 комплектів спеціального одягу, 10 підшоломників, 10 петель евакуаційних, пожежну драбину, мотопомпу, бензопилу, набір рятувальний медичний (споряджений медичний рюкзак, ноші (дошка ортопедична) з стабілізатором для голови і фіксуючими ременями, коміри шийні), 10 лопат, 10 хлопавок пожежних (для гасіння трави)», – йдеться у повідомленні.

Тепер подарунки використовуватимуть у випадку ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій працівники КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» спільно з місцевими рятувальниками.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW