Львівські медики врятували новонароджене маля з вродженою патологієюЛьвівські медики одразу після пологів прооперували немовля з гастрошизисом. 

У лікарня святого Миколая медики одразу після пологів прооперували малюка з гастрошизисом. Це патологія, при якій немовлята народжуються із кишківником назовні. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Швидке оперування немовля дозволило зменшити ризики ускладнень та попередити розвиток інфекції поза черевною стінкою кишечника. А реабілітація після операції буде значно коротшою. 

У Львові лікарі прооперували немовля з вродженою вадою, Фото - ЛМР

У Львові лікарі прооперували немовля з вродженою вадою, Фото - ЛМР

Під час вагітності мама Ірина перебувала за кордоном, але народжувати дитину вирішила в Україні. На плановому обстеженні їй повідомили: у малюка вроджена вада розвитку кишківника – гастрошизис. Це дефект передньої черевної стінки – невеликий отвір, через який випадають петлі кишечника та інші органи.

Дізнавшись про відкриття пологового відділення з можливістю прооперувати дитину після пологів на місці – у дитячій лікарні святого Миколая, батьки звернулися до спеціалістів за допомогою.

Спершу команда пологового відділення із акушер-гінекологами Вальдемаром Надіжком та Лідією Борисовою провели кесарів розтин. Породілля, до речі, була на 38 тижні вагітності. І щойно дитинка народилася, її передали хірургам у сусідню операційну. Далі – в межах однієї хвилини, поки анестезіологічна команда готувала дитинку до втручання, вони мали прийняти рішення щодо подальших дій.

Дитячий хірург Галина Курило та керівник Центру хірургії дитячої лікарні Андрій Дворакевич провели швидку оцінку стану кишківника та вирішили діяти за методикою англійського хірурга Біанчі. Відповідно до такої тактики втручання, хірурги обережно вклали петлі кишківника у черевну порожнину без розширення отвору. А потім зашили черевну стінку.

Зараз дитинка перебуває під пильним наглядом спеціалістів відділення інтенсивної терапії новонароджених. Лікарі там забезпечують умови для підтримки функцій життєво важливих органів і систем, відновлення функцій шлунково-кишкового тракту малюка.

Читайте також: За добу до Львова прибули ще 145 переселенцівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW