У Кривому Розі засудили рецидивіста, котрий "ностальгував за дитинством", обгорнувшись у радянський прапорУ Кривому Розі раніше судимий чоловік вдягнув на себе прапор СРСР і ходив вулицями міста. 

Про це 0564.ua стало відомо з вироку Центрально-Міського райсуду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що 20 липня 2022 року чоловік знайшов на вулиці Лермонтова пакет, в якому був прапор червоного кольору з написом «Переходящее знамя за высокие показатели в социалистическом социалистическом соревновании; пролетарии всех стран, объединяйтесь!», а з іншого боку прапору зображений герб «СРСР», а також п`ятикутну зірку з написом  «Мы придем к победе коммунистического труда!»

В цей же день, близько 13:00, на вулиці Пушкіна чоловік одягнув на себе знайдений прапор для демонстрації оточуючим.

Вже о 14:12 прапор був вилучений працівниками поліції. 

У судовому засіданні обвинувачений підтвердив, що знайшов та публічно демонстрував вказаний прапор в магазині, пересуваючись з ним по вулицях міста до вилучення працівниками поліції.

Свою вину він визнав повністю, щиро розкаявся і пояснив свій вчинок ... ностальгією за дитинством.

Все ж суд визнав чоловіка винним ч. 1 ст. 436-1 Кримінального Кодексу України і призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Водночас його звільнили від відбування покарання за умови, що протягом випробувального терміну (2 роки) він не вчинить нового кримінального злочину.

Тепер засудженому доведеться періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, де повідомляти про зміну місця проживання, роботи чи навчання. Також він не зможе виїхати за межі України без погодження із зазначеним органом.

Нагадаємо, у Кривому Розі судили чоловіка, який у маршрутці пошкодив наліпку з Гербом України.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW