Запам'ятовуйте ціну: в Україні знову подешевшала гречкаВ Україні продовжують фіксувати падіння цін на гречку. "Дефіцитна" каша подешевшала вже на 15%.

Згідно з прогнозами, ціна вже не опуститься нижче. Наступного року анонсують дефіцит продукту і тризначну його вартість.

Так вважає економічний експерт Олег Пендзин.

Нинішня ціна на гречку, після рекордних за сотню, вже не така страшна для українців. Нині середня ціна крупи, в середньому, обійдеться у 85 гривень за кілограм. Десь можна знайти гречку по 70 гривень.

Ціна впала за рахунок нового врожаю, який трохи наситив ринок. Багато в чому пощастило, оскільки врожай був дуже великим, що дало змогу задовольнити внутрішній ринок.

Цього року виробили 110 тисяч тонн гречки, коли раніше було потрібно всього 90 тисяч тонн.

Гречка

Гречка

Яка ціна на гречку в магазинах

Популярна мережа АТБ пропонує кілька варіантів. Півкіло гречки, яка розфасована по пакетиках, обійдеться в 42 гривні 50 копійок.

Пропонується також і гречка від бренду "Своя лінія" - 78 гривень 90 копійок за кілограм. Є й дорожча, від іншого бренду - 92 гривні 40 копійок.

У мережі Varus ціни трохи вищі. За кілограм гречки просять від 89 до 100 гривень залежно від фірми. Менший обсяг - 900 грам - можна купити за 71 гривню 90 копійок.

Читайте також: Печінковий паштет: найшвидший рецепт.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW