Окупанти показали, як будуть виглядати бюлетені на псевдореферендумі на Донеччині та Запоріжжі, - ФОТООкупаційна адміністрація Донецької області оприлюднила бюлетені для так званого голосування на псевдореферендумі.

Є певні відмінності від папірців, які готують для Запорізької області та Донецької.

В бюлетенях, які будуть розносити по домах маріупольців, буде зазначатись лише одне питання: «Вы за вхождение Донецкой народной республики в состав росийской федрации на праваъ субъекта российской федерации».

Окупанти показали, як будуть виглядати бюлетені на псевдореферендумі на Донеччині та Запоріжжі, - ФОТО, фото-1

А ось в для мешканців окупованої частини Запоріжської області питання буде складніше. Їм за один раз пропонують відокремитись від України, створити власну державу з неясно якою назвою і одразу приєднати її до російської федерації.

Ось як виглядає питання:

«Вы за выход Запорожской области из состава Украины, образование Запорожской областью независимого государства и вхождение ее в состав российской федерации на правах субъекта российской федерации».

Окупанти показали, як будуть виглядати бюлетені на псевдореферендумі на Донеччині та Запоріжжі, - ФОТО, фото-2

І нікого  в росії не турбує, що частина області взагалі не підконтрольна окупанту, що столиця Запорізького краю, де мешкає майже половина всіх мешканців області, не бере участі в голосуванні. 

Результати голосування були оголошені росією ще до початку голосування – 92% за на території Донеччини та Луганщини та 73% за – в Запорізькій та Херсонській областях.

Проте українська влада нагадує, що згідно до закону про колабораціонізм, за участь в незаконному референдумі передбачена кримінальна відповідальність.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-геройAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW