У Львові військові можуть отримати безкоштовну консультацію юриста та психологаУ Львові військові та їх сім'ї можуть прийти на безкоштовні консультації юриста та психолога. 

Щосуботи у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) консультують юрист з військового права та кваліфікований психолог, що має досвід роботи з учасниками війни.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

На консультацію потрібно записатися попередньо за номером телефону: 032 254 61 16; 067 962 83 25.

До слова, юрист консультує щосуботи з 09:00 до 17:00. Також консультацію можна отримати у штатному режимі у такі дні: понеділок-четвер – 08:00-17:00; п'ятниця – 08:00-15:00.

Зазначимо, за час повномасштабної війни у Львівському центрі допомогу отримали 6,5 тисяч воїнів та їх рідних. А загалом за весь період роботи тут надали понад 80 тисяч послуг ветеранам.

Довідково. Центр надання послуг учасникам бойових дій працює у Львові на вул. Пекарській, 41 з 2016 року. Саме тут ветерани та їхні сім’ї отримують інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту бійців та їх рідних (на час повномасштабної війни ця послуга тимчасово призупинена, однак зараз ще триває прийом документів для надання матеріальної допомоги на оздоровлення дітей захисників).

Читайте також: З'явилося відео моменту смертельної ДТП у Бродах з військовою технікою, - ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW