Опанувала професію безпосередньо на робочому місці: на Житомирщині допомогли працевлаштуватися переселенці25-річна Світлана була змушена переїхати до Малина через війну. У новому місті перед нею постали ряд труднощів та проблем, з якими часто стикаються переселенці: психологічна адаптація до нового місця проживання, встановлення соціальних зв’язків, забезпечення можливості задовольняти власні потреби. Через це Світлана почувала себе невпевнено, хвилювалася за свою компетентність та потребувала моральної підтримки. Водночас вона побоювалася складнощів у адаптації на новому робочому місці, новому колективі.

Звернулася до служби зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Під час вивчення ситуації та проведення оцінки потреб кар’єрна радниця Малинської міської філії спільно зі Світланою опрацювали можливі варіанти працевлаштування, але, на жаль, безуспішно. Оскільки у дівчини була відсутня професія їй запропонували професійне навчання під замовлення роботодавця (ФОП Фурманська Анастасія Миколаївна)

Після співбесіди із працедавцем безробітна дала згоду на навчання за професією «Продавець», бо мала досвід роботи в сфері обслуговування. Успішно пройшовши профвідбір, вона підтвердила свою здатність до оволодіння професією та наявність необхідних професійних якостей.

Упродовж трьох тижнів дівчина опанувала професію безпосередньо на робочому місці у роботодавця та згодом була працевлаштована.

Світлані вдалося влаштувати своє життя в Малині, місто стало для неї другим рідним. Вона задоволена тими результатами, які має на даний момент. Зі слів Світлани, саме така робота серед людей допомагає їй адаптуватися до нового життя та будувати плани на майбутнє. Всім переселенцям вона радить не впадати у відчай, реалізовуватися, шукати роботу, продовжувати життя.

Підприємиця Анастасія Фурманська задоволена новою працівницею: «Світлана відповідально ставиться до своїх обов’язків, адаптується до нового робочого місця та до колективу».

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Опанувала професію безпосередньо на робочому місці: на Житомирщині допомогли працевлаштуватися переселенці, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW