Зеленський в Ізюмі: Те, що ми бачимо, шокує, хоча ми вже бачили таке в БучіРозповідаючи про свої враження від побаченого в деокупованому Ізюмі, Володимир Зеленський зауважив, що дуже добре знав цей регіон іще до того, як став президентом України, тож побачене шокує.

Про це Глава держави сказав, спілкуючись із журналістами під час робочої поїздки на Харківщину.

 «Те, що ми бачимо, шокує, хоча ми вже бачили таке в Бучі, на перших деокупованих територіях. Так само – зруйновані будівлі, вбиті люди… На жаль, це частина нашої сьогоднішньої історії. І частина сучасної російської нації – те, що вони зробили», – зазначив Глава держави.

Зеленський в Ізюмі: Те, що ми бачимо, шокує, хоча ми вже бачили таке в Бучі, фото-1

 Він подякував міжнародним партнерам за направлення в Україну слідчих та прокурорів, які допомагають у зборі матеріалів щодо злочинів Росії на деокупованих територіях.

«Ми всі розуміємо, що цей процес нешвидкий. Наш Офіс Генерального прокурора працює, виконує важливі завдання. Вони дають змогу і журналістам, і слідчим приїжджати в ці місця, знаходити важливі деталі», – сказав Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що головне для України – залишатися максимально відкритою в цих питаннях.

«І тоді, впевнений, за все це будуть вироки, буде трибунал. Я в цьому не сумніваюся ні секунди», – резюмував глава держави.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW