Один з районів Дніпропетровщини всю ніч потерпав від обстрілів: ситуація в регіоні станом на ранокРозпочалась двісті друга доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що всю ніч від обстрілів потерпала Нікопольщина…

Росіяни ударили по району шість разів. Скерували на Нікополь, Червоногригорівську та Марганецьку громади «Урагани», «Гради» та важку артилерію. Минулося без постраждалих. 

Понівечені 16 багатоповерхових та приватних будинків, стадіон, господарські споруди та газогони. Масштаби пошкоджень уточнюються. 

У інших районах вночі кричали сирени, та обійшлося без атак і на цю хвилину спокійно.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що вночі під ударом опинився Нікопольський район. Є руйнування.

Чотири рази зі ствольної артилерії та «Градів» гатили по Нікополю, Червоногригорівській й Марганецькій громаді. Пошкоджено 16 житлових будинків, господарчі споруди, стадіон та газопровід. Люди вціліли.

В інших районах - ніч минула тихо.

Радіаційний фон на Дніпропетровщині залишається в межах норми.

"Віримо в ЗСУ. Слава героям. Нехай день буде мирним", - підсумував Микола Лукашук. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW