На Харківщині вдвічі зросла захворюваність на коронавірусСтаном на 9 вересня в лікарнях області перебуває 243 пацієнти з підтвердженим захворюванням на коронавірус.

Директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов повідомив, що порівняно з літнім періодом захворюваність на коронавірус в регіоні зросла вдвічі.

Протягом минулої доби діагноз COVID-19 підтверджено у 81 жителя Харківщини. При цьому за добу одужало 11 хворих.

“Упродовж останніх тижнів на Харківщині спостерігається тенденція до зростання нових випадків захворювання на коронавірус. Харківська область готова до нових спалахів хвороби. Наразі допомога пацієнтам із COVID-19 надається у 10 лікарнях. Всього ліжок, виділених під COVID, - 1995, із них 1663 ліжка забезпечені подачею централізованого кисню. На сьогодні зайнятість ліжок складає 13,1%”, - повідомив Максим Хаустов у коментарі Суспільному.

Також він зауважив, що в Харківській області працює 105 пунктів щеплення. Всі пункти забезпечені вакциною CoronaVac у достатній кількості, є вакцини Janssen і Comirnaty Tris від Pfizer.

“Вакцинація - єдиний дієвий спосіб захистити себе та своїх близьких від хвороби та тяжких ускладнень. Важливо захистити себе перед початком епідемічного сезону, коли традиційно зростає кількість вірусних захворювань. Разом з тим, йде війна і є поранені, ми не маємо допустити завантаження у лікарнях”, - підкреслив директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА.

За його словами, для кращого захисту людям похилого віку, людям з інвалідністю та хронічними захворюваннями рекомендовано зробити два бустерні щеплення, з інтервалом щонайменше 4 місяці після першої бустерної дози.

Від початку вакцинальної кампанії в області проведено понад 2,8 млн щеплень. Отримали лише одну дозу 73,6 тис. осіб, дві дози – 1,1 млн, додаткову дозу – майже 2 тис., бустерну – понад  592 тис..AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW