У Запорізькій області без електропостачання майже 40 тисяч абонентів у 94 населених пунктахНа сьогодні, 10 вересня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 38 748 споживачів у 94 населених пунктах Запорізької області.

За інформацією ЗОВА, лише минулої доби та сьогодні зранку внаслідок обстрілів додалося пошкоджень електромереж на території обслуговування Оріхівського районного відділення (знеструмлено 15 463 абоненти у 18 населених пунктах) та Степногірської дільниці (знеструмдено 5 960 споживачів у 4 населених пунктах). 

Зазначається, що по Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має. 

По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW