За минулий опалювальний сезон миколаївці заборгували за тепло понад 130 мільйонів гривеньЗа минулий опалювальний сезон миколаївці заборгували  "Миколаївоблтеплоенерго" понад 130 мільйонів гривень.

Як повідомляє  компанія, загальна сума заборгованості споживачів за послугу з постачання теплової енергії абонентів групи населення на індивідуальних договорах перед підприємством складає майже 203, 3 мільйони гривень, з яких 72, 8 мільйонів – борги минулих років.

Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов зазначає, що  відсоток оплат за нарахуваннями минулого сезону складає 79, 3 %, що "є досить непоганим показником в умовах повномасштабної війни".

- Водночас ми просимо й надалі за можливості сплачувати за отримані послуги, оскільки підприємству необхідно здійснювати розрахунки за енергоносії, закуповувати газ та надалі готувати мережі та устаткування до роботи в поточному сезоні. Усі наші працівники щодня працюють, аби в домівках миколаївців було тепло,- говорить Логвінов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW