Блінкен прокоментував контрнаступ ЗСУДержавний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен прокоментував контрнаступ Збройних сил України.

Контрнаступ важкий та ефективний. Про це Блінкен сказав у Києві на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

"Все це – переважно завдяки хоробрості і стійкості українців, ми це бачимо на полі бою щодня. Ми надзвичайно раді, що можемо підтримувати ваші зусилля. Але причина успіху у тому, що це ваша батьківщина, не батьківщина Росії", – сказав.

Сили оборони України ефективно використовують військову допомогу від США, заявив держсекретар.

"Йдеться про комплексні системи, які потрібні вам у більш довгостроковій перспективі, щоб стримати і захистити країну від будь-якої майбутньої агресії Росії. Йдеться про підтримку, яка буде довгостроковою. Це ми обговорювали з главою МЗС. Москва платить надзвичайно високу ціну за цю агресію", – сказав Блінкен.

Ентоні Блінкен прибув до Києва 8 вересня. Оголосив про про $675 млн допомоги зброєю та обладнанням для України і додатково $2,2 млрд для Україні і сусідніх країн.

Новий пакет допомоги включатиме гаубиці, артилерійські боєприпаси, автомобілі Humvee, броньовані машини швидкої допомоги, протитанкові системи.

Зеленський вручив Блінкену орден князя Ярослава Мудрого 2-го ступеня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW